Kontaktuje nás,
radi vám pomôžeme

  • Typ nehnuteľnosti:
  • Stav: Predané
  • Lokalita: Bratislava II.
  • Izieb: 3
  • Rozloha: 75 m2
Navrhnúť
cenu
Záujem o
obhliadku
Mám
záujem

Priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite, Bratislava – Ružinov

REMAX Bývajte lepšie Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Ružinov, na Ďatelinovej ulici v blízkosti OC Retro. Byt sa nachádza v nízkopodlažnej bytovke bez výťahu, takže jeho umiestnenie na prízemí je v tomto prípade výhodou. Celková rozloha bytu je 72,38 m2 a prináleží k nemu aj pivnica o veľkosti 3,26 m2.

Dispozičné riešenie
Z predsiene s rozlohou 5,85 m2 sa vstupuje do samostatného WC (0,90 m2), samostatnej kúpeľne (4 m2) a 3 nepriechodných izieb. Priestranná obývačka má rozlohu 21 m2 a vchádza sa z nej do kuchyne o veľkosti 7,5 m2. Na rozdiel od väčšiny novostavieb má tento byt kuchyňu ideálne umiestnenú hneď vedľa obývačky, ale zároveň je to samostatná miestnosť s vlastným oknom, takže to nie je len kuchynský kút, ale plnohodnotná kuchyňa s možnosťou jedálenského sedenia pre 3 osoby. Kuchyňa aj obývačka sú orientované na západ. Na východ sú orientované ďalšie 2 izby – spálňa s rozlohou 16,8 m2 a druhá izba o veľkosti 12 m2. K dispozícii je aj balkón určený na spoločné používanie rodín na danom poschodí a spoločná kočikáreň v suteréne.

Byt je priestranný, prešiel čiastočnou rekonštrukciou – zmenené dispozičné riešenie (zväčšená kuchyňa a kúpeľňa na úkor nevyužiteľnej chodbičky), plastové okná s vonkajšími žalúziami a sieťkami proti hmyzu, vymenené podlahy v celom byte s výnimkou 1 izby. Veľkým plusom je zateplený strop v pivniciach pod bytom, vďaka čomu byt netrpí chladom od podlahy. Ostatné úpravy si už môže nový majiteľ vykonať podľa vlastných predstáv.

Bytový dom, v ktorom sa byt nachádza má len 3 poschodia, je zateplený a priamo za ním sa nachádza krásny zelený park bez prístupu áut, ktorý vytvára pokojné, tiché a bezpečné prostredie. Zároveň je v jeho okolí plná občianska vybavenosť, školy, škôlky, obchody a služby, zastávky MHD.

Celkové náklady pre 3-člennú rodinu predstavujú mesačne cca 200€.

Detaily k ponuke

Druh stavby: Panelová
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Počet poschodí objektu: 3
Číslo poschodia v dome: 0
Výťah: Nie
Kanalizácia: Áno
Typ kuchyne: Samostatná kuchyňa
Počet WC: 1
Počet kúpelní: 1
Balkón: Áno - spoločný na poschodí
Pivnica: Áno
Prevažná orientácia: V-Z
Okná: Plastové
Kúrenie: Centrálne
Kuchynská linka: Nová
Zariadenie: Ponúka sa čiastočne zariadené
Sporák: Plynový
Telekomunikácie: Telefón + Internet
Ostatné rozvody: Káblové rozvody

Občianska vybavenosť

Škôlka
Škola
Detské ihrisko
Lekár
Lekáreň
Obchod
Pošta
Mestská doprava
Kompletná sieť obchodov a služieb

Ing. Alexandra Grič

+421 905 19 19 19

Ďalšie nehnuteľnosti

Naši makléri