Kontaktuje nás,
radi vám pomôžeme

  • Typ nehnuteľnosti:
  • Stav: Predané
  • Lokalita: Pezinok
  • Izieb: 3
  • Rozloha: 72 m2
Navrhnúť
cenu
Záujem o
obhliadku
Mám
záujem

Slnečný, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, Svätý Jur

Remax Bývajte lepšie Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne a kvalitne zrekonštruovaný 3-izbový byt v pokojnej časti Svätého Jura (ulica Pri štadióne). Byt má rozlohu 64 m2, balkón o veľkosti 2,5 m2 a prislúcha k nemu aj veľká murovaná pivnica o rozlohe 7,8 m2.

Nachádza sa na 2.poschodí dvoj-podlažnej bytovky, v ktorej je len 6 bytov. Má veľmi dobre dispozičné riešenie a ideálnu orientáciu na JV (kuchyňa a obývačka) a SZ (2 izby) s krásnymi výhľadmi do prírody a na obytnú štvrť rodinných domov.

Dispozičné riešenie
Zo vstupnej chodby, v ktorej sa nachádza veľký vstavaný šatník a vešiaková stena sa vchádza do jednej menšej izby (11 m2), priestrannej obývačky (21 m2) s výstupom na balkón, veľkej kúpeľne s WC (5,2 m2) a kuchyne (8,5 m2). Z obývačky sa následne prechádza do tretej izby (12 m2), v ktorej sa tiež nachádza veľký vstavaný šatník.

Byt prešiel kvalitnou rekonštrukciou zahŕňajúcou kompletne novú elektroinštaláciu, plastové okná so žalúziami, nové omietky, podlahy, dispozične zmenenú a zväčšenú kúpeľňu s murovaným jadrom a nadštandardnými keramickými obkladmi, drevené obložkové zárubne a interiérové dvere, bezpečnostné vstupné dvere, novú kuchynskú linku so vstavanými spotrebičmi a pod.

Bytový dom rovnako prešiel rozsiahlou rekonštrukciou vrátane výmeny všetkých okien a vchodových dverí, rekonštrukcie strechy, výmeny dažďových zvodov a zateplenia. Dom má vlastnú kotolňu.

Náklady na bývanie pre 4-člennú rodinu predstavujú cca 140€.

Okolie bytového domu ponúka množstvo príležitostí na športové vyžitie (cyklotrasa, športové ihriská, ihriská pre deti), prechádzky v prírode, ale aj služby a obchody, novovybudovanú MŠ, ZŠ a pod.
Samotný Svätý Jur je ideálna lokalita pre pokojné bývanie vzdialené od Bratislavy iba necelých 14 km s dobrým dopravným spojením vrátane vlakového a bohatou vinohradníckou históriou.

Cena je vrátane profesionálneho servisu RE/MAX Bývajte lepšie.

Detaily k ponuke

Druh stavby: Panelová
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Počet poschodí objektu: 2
Číslo poschodia v dome: 2
Výťah: Nie
Kanalizácia: Áno
Typ kuchyne: Samostatná kuchyňa
Počet WC: 1
Počet kúpelní: 1
Balkón: áno
Pivnica: Áno
Prevažná orientácia: V-Z
Bezpečnostné dvere: Áno
Okná: Plastové
Kúrenie: Vlastná kotolňa
Kuchynská linka: Nová
Sporák: Elektrický
Telekomunikácie: Internet

Občianska vybavenosť

Škôlka
Škola
Detské ihrisko
Lekár
Lekáreň
Obchod
Pošta

Ing. Alexandra Grič

+421 905 19 19 19

Ďalšie nehnuteľnosti

Naši makléri