Kontaktuje nás,
radi vám pomôžeme

Náš tím

Ing. Ľubica Holešová

0903 31 41 36

Ing. Tomáš Grič

+421 903 28 11 72

Roky pôsobenia v bankovom sektore ma presvedčili o tom, že veľké rozhodnutia by človek nemal robiť sám, bez pomoci a dobrých rád skúsených odborníkov. Obzvlášť, keď pri rozhodovaní sa do hry vstupuje aj nemalá suma peňazí. Práve preto je mojim cieľom byť pre svojich klientov tým skúseným a zodpovedným odborníkom, na ktorého sa môžu vždy spoľahnúť, a s ktorým proces kúpy alebo predaja prebehne hladko a s výborným výsledkom.

Ing. Alexandra Grič

+421 905 19 19 19

Mám za sebou niekoľko rokov pôsobenia na marketingových pozíciách vo veľkých korporáciách. Priniesli mi veľa skúseností a veľa dobrého, ale vždy som túžila aj po niečom inom – vidieť a spoznať ozajstného klienta, ktorý nie je len jeden z x tisíc, ktorí majú podobné potreby, ale práve ten jeden konkrétny s jeho vlastnými očakávaniami. A na konci snaženia vidieť aj konkrétny výsledok svojej práce. Ideálne teda spokojného a šťastného klienta.
Práca maklérky mi toto všetko umožňuje. Na spoluprácu s každým mojim klientom sa vždy teším a s plným nasadením robím naozaj všetko preto, aby boli predaj alebo kúpa nehnuteľnosti natoľko bezproblémové, že sa napokon stanú príjemným zážitkom.

Ing. Katarína Mikušková

+ 421 908 030 001