Kontaktuje nás,
radi vám pomôžeme

Referencie

Ing. Tomáš Grič

Sergii D. – predaj pozemku, Dubová
Myslím, že Tomáš je najlepší makler na Slovensku z tých, s ktorými som mal príležitosť komunikovať.

Annemarie K. – kúpa bytu, Bratislava
Veľmi pekne vám ďakujem za rýchle vybavenie všetkých záležitostí, ktoré boli potrebné k získaniu môjho bytu. Ste veľmi milý a vážim si vás pre vaše odborné vedomosti a veľmi príjemný individuálny a priateľský prístup. Ďakujem za všetko.

Viera S. – predaj bytu, Bratislava
Výborné odborné znalosti, pohotový a korektný prístup k problematike a ku klientovi.

Terézia E. – predaj bytu, kúpa pozemku, Pezinok
Ešte raz sa Vám chcem poďakovať za Vaše naozaj dokonalé služby. Obaja, Vy aj Váš manžel, ste mi poskytli presne to, čo som potrebovala. Okrem seriózneho jednania to bola hlavne ľudskosť a spoluúčasť pri vybavovaní spletitých záležitostí, ktoré charakterizujú môj aktuálny stav, čo Vašu prácu pozdvihlo nad úroveň obyčajnej obchodnej transakcie. Dúfam, že naša známosť sa týmto nekončí. Jednak Vás určite vyhľadám pri akomkoľvek probléme realitného charakteru, ale okrem toho by som Vás rada stretla aj súkromne, čo len nato, aby som Vám zreferovala výsledok všetkej tejto snahy.

Štefánia K. – kúpa bytu a garáže, Pezinok
Musím sa Vám poďakovať. Neverila by som, že natrafím na niekoho tak skvelého a prevedie ma týmto zložitým procesom prakticky za ruku. :)
Som Vám zaviazaná a verím, že sa opäť čoskoro stretneme, lebo tento vzťah by som si chcela udržať. Určite Vás budem odporúčať.

Eva B. – predaj bytu, Bratislava
Predaj 2-izbového bytu v dobrej lokalite Ružinova sa môže zdať ako ľahká úloha. Ale keď je zaťažený hypotékou, prenajatý a kupujúci má disponovať výlučne hotovosťou, je to takmer nemožné. Navyše predaj mal časový limit. Exkluzívna zmluva bola v tomto prípade veľkou výhodou a pani Grič všetko vyriešila na mieru tejto zložitej situácie. Premyslela a naplánovala celý proces, bola mediátorom medzi predávajúcim a kupujúcim, riešila všetky finančné a administratívne postupy. Dokonca vyriešila aj chybu bankovej úradníčky a celý časovo a administratívne náročný proces sme úspešne zvládli. Odporúčam a ďakujem. Maklérov je veľa, ale tí, ktorí sú zainteresovaní na strane klientov sú naozaj vzácni.

Zuzana S. – kúpa bytu, Svätý Jur
Rada by som sa Vám  poďakovala za profesionálny prístup, poskytnutú podporu a hlavne perfektnú spoluprácu. Som rada, že predaj/kúpa bytu sa riešila práve cez Vašu realitnú kanceláriu a predovšetkým cez Vás :). Určite Vás budem odporúčať ďalej.

Jana K. – kúpa bytu, Chorvátsky Grob
Ďakujem Vám za skvelý prístup a pomoc pri kúpe bytu. V prípade, že budem riešiť nehnuteľnosť, tak viem na koho sa obrátim. Prajem všetko dobré.

Katarína K. – predaj bytu, Chorvátsky Grob
Dovoľte mi sa Vám touto cestou srdečne poďakovať za spoluprácu. So službami realitnej kancelárie som bola nadmieru spokojná. Milo ste ma Vy ako osoba prekvapili profesionálnym prístupom, ale zároveň aj ľudským a priateľským.Veľmi si cením Vašej profesionality a ochoty pomôcť riešiť problémy, ktoré vznikali počas predaja. Naozaj neviem ako by som to zvládala sama.
Veľmi si vážim ľudí, ktorí pri podnikaní vložia do toho niečo viac zo seba aj keď nemusia, je to niečo čo urobia navyše a to ich posúva vpred pred ostatných a každý všímavý človek to ocení.
Vaše služby budem odporúčať ďalej pri každej príležitosti, je to to najmenej co môžem pre Vás urobiť.

Anna B. – kúpa bytu, Svätý Jur
Čo sa týka spolupráce, bola som veľmi spokojná, všetko prebehlo veľmi rýchlo a hladko, naozaj nemám ani najmenšiu výtku ;-). Dúfam, že budeme mať možnosť ešte spolupracovať, môj starý byt som ešte nezačala predávať, ale v blízkej budúcnosti sa chcem do toho pustiť, tak ak by ste mali záujem, rada Vás oslovím.

Annemarie K. – kúpa bytu v Bratislave
Ešte som sa nestretla s tak príjemnými a po odbornej stránke perfektnými maklérmi. Všetkým mojim známym by som ich vrele doporučila. Bola som nadmieru spokojná.

Dana B. – kúpa bytu v Bratislave
Bola som mimoriadne spokojná. Neviem síce porovnávať, lebo som predtým nikdy služby realitnej kancelárie nevyužila avšak už len pocit pri obhliadkach bytov, ktoré som v lete absolvovala bol určite vo Vašom prípade porovnateľne lepší. Oceňujem ústretovosť, určite akceptovanie pozmeňovacích návrhov do zmlúv. Celkový dojem umelecký aj technický bol vynikajúci :). Celkom určite by som Vás doporučila priateľom a známym v prípade, že by potrebovali využiť služby realitnej kancelárie.
Nemám nič s čím by som nebola spokojná. Takže ešte raz ďakujem.

 

Ing. Katarína Mikušková

Viera S. – predaj bytu v Bratislave
Z mojej strany Vám patrí poďakovanie. S vašou prácou som bola veľmi spokojná. Ste spoľahliví, viete dodržať slovo, odborne ste na výbornej úrovni. Rada vás budem odporúčať ako spoľahlivého obchodného partnera. Prajem vám, aby sa vám dobre darilo nielen v pracovnom, ale aj v súkromnom živote. Ak budem mať v budúcnosti príležitosť na spoluprácu s vami, rada sa na vás obrátim.

Martina K. – prenájom bytu v Bratislave
Dakujem velmi pekne za Vasu pomoc a profesionalny pristup a bezproblemovy proces celej transakcie. Z mojej strany ocenujem hlavne, ze ste jednali priamo a uprimne a zaroven, ze ste neboli orientovani jednostranne.
Urcite Vas budem rada odporucat dalej a budem sa tesit na dalsiu spolupracu  
Este raz velke „dakujem“.

Karol K. – prenájom bytu v Bratislave
Komunikácia ako aj vybavovanie s pani maklérkou prebehli bez problému… Boli sme veľmi spokojný, riešili sme bývanie s ďalšími 2 RK … Bohužial žiadna snaha,spätný kontakt sme nezaregistrovali… Čiže sme veľmi milo prekvapený z vášho pracovného nasadenia !!!…. Ďakujeme ;)

Alena H. – kúpa bytu v Bratislave
Spoluprácu s realitnou kanceláriou Bývajte lepšie hodnotím veľmi pozitívne. Pani maklérka bola vždy veľmi milá a príjemná, ochotná odpovedať na moje otázky a všetko mi vysvetliť do detailov. Rada by som vyzdvihla tiež jej zodpovedný prístup a to, že mi počas celého procesu nechýbala informovanosť či už ohľadne aktuálnych krokov, alebo toho, čo bude nasledovať. Pokiaľ nebolo nutné, aby som vybavovala potrebné veci ja osobne, vyriešila to za mňa. Spolupráca s touto realitnou kanceláriou naozaj minimalizovala moje starosti súvisiace s kúpou nehnuteľnosti. Určite len odporúčam!
Prajem Vám všetko dobré a ešte raz ďakujem :)

Renáta K. – predaj bytu, Bratislava Nové mesto
Bola som velmi spokojná, sama by som to určite takto nezvládala. Ďakujem aj za otca, ze ste mu pomohli pri všetkých formalitách.
Nie je nič, v čom by som bola nespokojná. :-)
Určite Vás budem kontaktovať, keď budem prenajímať môj byt v Ružinove.