• Foto
  • Pôdorys
  • Mapa

REZERVOVANÉ: 3-izb. byt s výhľadom na hrad, 18. posch. (juhozápad), Sky Park

485 000 €

Ing. Tomáš Grič

Detaily k ponuke

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária Bývajte lepšie Vám exkluzívne ponúka na predaj prémiový 3-izbový byt v projekte Sky Park. Bývanie v tomto projekte osloví aj tých najnáročnejších klientov, ktorí ocenia nové moderné centrum mesta. 

Samotný byt pôsobí veľkoryso nielen vďaka svojej výmere (podlahová plocha 95 m²), ale aj vďaka svetlej výške 2,80 m a veľkoformátovým hliníkovým oknám s krásnymi výhľadmi.

Hlavné výhody bytu:

  • veľkorysá podlahová plocha
  • dobré dispozičné riešenie
  • výhľady z 18. poschodia na dominanty Bratislavy
  • žiadaná orientácia: pohľady z obývačky a loggie na historické centrum mesta – západ a pohľady zo spální a loggie na novovznikajúce moderné centrum – juh
  • bezproblémové parkovanie priamo v podzemnej garáži
  • pekne upravené okolie s parkom, fontánou, detským ihriskom + kompletná občianska vybavenosť

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE BYTU:

– obývací priestor spojený s kuchyňou, jedálenskou časťou a výstupom na loggiu

– spálňa s výstupom na loggiu

– detská izba

– kúpeľňa

– samostatné WC

– práčovňa v kombinácii s walk-in šatníkom

– vstupná predsieň a chodba

Celková výmera podlahovej plochy bytu (bez loggie) je 95 m² (byt 89,71 m² + pivničná kobka 5,13 m²). Loggia má výmeru 8m2. Pôdorys bytu nájdete medzi fotografiami.

VYBAVENIE BYTU:

Byt je vyhotovený v nadštandarde – drevené podlahy, veľkoformátový mramorový obklad v kúpeľni, samozrejmosťou sú hliníkové okná s izolačným 3-sklom, centrálna rekuperácia, klimatizácia a optický internet. Vykurovanie zabezpečujú radiátory v kombinácii s podlahovými konvektormi. Ovládanie vykurovania a chladenia je samostatné pre každú obytnú miestnosť.

DOM:

Bytový dom z roku 2020 je zaujímavo architektonicky stvárnený, má 4 veľké výťahy. Vo vstupnom lobby sa nachádza 24-hodinová recepcia, areál je monitorovaný bezpečnostnými kamerami. V parteri sú drobné prevádzky. V celom areáli sú veľmi pekné a udržiavané parkové úpravy s detským ihriskom, work-out zónou, výbehom pre psov, amfiteátrom, fontánou a pod.

S vlastníctvom bytu je spojené aj právo využívať spoločnú vyhliadku na streche veže a vyhradené parkovisko pre návštevy v podzemnej garáži.

PARKOVANIE:

Možnosť dokúpiť parkovacie miesto priamo v podzemnej garáži za 32000,- Eur (nepredáva sa samostatne, ale zároveň jeho kúpa nie je podmienkou predaja bytu).

Tešíme sa na Vašu obhliadku.

Občianska vybavenosť