PREDANÉ: Slnečný, priestranný, 2- izb. byt, Bosákova, Petržalka

Ideálne bývanie pre aktívny pár.

237 000€

Ing. Tomáš Grič

Detaily k ponuke

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária Bývajte lepšie Vám exkluzívne ponúka na predaj 2 – izbový byt hneď na začiatku Petržalky (Bosákova ul.).

Hlavné výhody bytu:

  • nadštandardná výmera pre 2i byt
  • výborné dispozičné riešenie s veľkým množstvom úložného priestoru
  • priestranný balkón
  • pekné výhľady – byt sa nachádza na 14. poschodí 19-poschodového bytového domu
  • bezproblémové rezidentské parkovanie priamo v areáli bytového domu
  • kompletná občianska vybavenosť
  • bezprostredná blízkosť mesta – centrum dostupné peši, ale aj prostredníctvom výborného dopravného napojenia – MHD, električka

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE BYTU:

– predsieň (14 m2) so vstavaným walk-in šatníkom

– obývacia izba (26 m2) spojená s kuchyňou a výstupom na balkón (5m2)

– spálňa (16 m2) s pracovným kútom a šatníkovými skriňami

– kúpeľňa (4m2)

– samostatné WC (2m2)

Obývacia izba a spálňa sú orientované na západ. Pôdorys bytu nájdete medzi fotografiami.

 

VYBAVENIE BYTU:

V kuchyni je moderná kuchynská linka so zabudovanými kvalitnými elektrospotrebičmi: indukčná doska Electrolux, rúra Electrolux, digestor, umývačka riadu AEG, kombinovaná chladnička BOSCH. V kúpeľni je práčka a sušička BOSCH. Dostatok úložného priestoru tvoria nie len vstavané skrine vo vstupnej chodbe a v spálni, ale aj veľký samostatný šatník. Byt je klimatizovaný, má pripojenie na optický internet. Byt sa predáva aj so zariadením (elektrospotrebiče boli priebežne menené pred 2-3 rokmi).

DOM:

Bytový dom z roku 2010 je vo vynikajúcom technickom stave. Má 3 veľké výťahy. Vo vstupnom lobby sa nachádza 24-hodinová recepcia, celý areál je monitorovaný bezpečnostnými kamerami. V parteri sú drobné prevádzky – kaviareň, reštaurácia a predajňa potravín. V areáli okolo domu sú veľmi pekné a udržiavané parkové úpravy.

LOKALITA:

Bytový dom sa nachádza na začiatku Petržalky. Lokalita disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou – poliklinika, škola, škôlka, obchody (Lidl, Billa, Tesco) a služby.  Dostupnosť do centra mesta je mimoriadne dobrá (MHD, električka), takisto je jednoduchý prístup na diaľničný obchvat. Vo voľnom čase oceníte blízkosť Chorvátskeho ramena a obľúbenej dunajskej hrádze.

Tešíme sa na Vašu obhliadku.

Občianska vybavenosť