• Foto
  • Pôdorys
  • Mapa

REZERVOVANÉ: Slnečný, priestranný, 3- izb. byt po rekonštrukcii, Znievska ul., Petržalka

Dostupné bývanie pre rodinu s deťmi.

179 900 €

Ing. Tomáš Grič

Detaily k ponuke

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária Bývajte lepšie Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt po rekonštrukcii na Znievskej ulici v Petržalke. Byt má rozlohu 77 m2, z toho pivnica 1,50 m2. Byt má dve loggie, každá s výmerou 4,50 m2. Nachádza sa na 5. poschodí  12-poschodového panelového bytového domu.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:
Byt má tri samostatné, nepriechodné izby. Z priestrannej vstupnej haly (10 m2) sa vchádza do obývačky (19 m2) a chodby, z ktorej sú ďalej vstupy do spálne (17 m2 ), detskej izby (8 m2), kuchyne, kúpeľne a samostatného WC. Obývačka a spálňa sú orientované na západ, každá z nich má loggiu. Detská izba a kuchyňa sú orientované na východ s výhľadom na Veľký Draždiak.

V kuchyni je moderná kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi: varná doska, digestor, elektrická rúra a mikrovlnná rúra, umývačka riadu a kombinovaná chladnička.
Pôdorys nájdete medzi fotografiami.

DOM:
Bytový dom z roku 1982 prešiel kompletnou obnovou – zateplená fasáda, obnovené spoločné vstupné priestory, vymenené obidva výťahy, rekonštruované spoločné priestory na poschodiach, vymenené stupačky.

LOKALITA:
Bytový dom sa nachádza v centrálnej časti Petržalky – Lúky, oproti jazeru Veľký Draždiak. Lokalita disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou, neďaleko sa nachádza Univerzitná nemocnica, niekoľko základných škôl, Billa, Lidl. Dostupnosť do centra mesta je mimoriadne dobrá (MHD, plánovaný električka), takisto napojenie na obľúbenú dunajskú hrádzu. V neďalekých Slnečniciach vznikajú ďalšie obchody a služby.

Tešíme sa na Vašu obhliadku

Občianska vybavenosť